25. května 2013

Důvěřuj mi, jsem mág

Dlouho jsem měla v hlavě pár nápadů. Původní nápad na focení s touto slečnou ztroskotal na tom, že nemám bílé šaty, které by se daly použít jako svatební. Naštěstí kamarádka uklízela v kumbálu a našla překrásný plášť s kapucí, který její sestra měla na svatbu. Sice byl trochu zašpiněný, ale to vůbec nevadí, jelikož to na fotografiích není vidět. K tomu všemu je vybavena všelijakými drobnůstkami, bez kterých by to byla  nuda. Za toto jí patří dík a přání k inspiraci. 

Fotit se šlo jeden nedělní den, kdy po celý den pršelo, ale to nás neodradilo. Sešly jsme se s Lyrou a Alčou, a pak se vyrazilo směr Špilberk-park. Lyra je nádherná bytost, která má v sobě neuvěřitelné kouzlo. Jsem neskutečně ráda, že byla ochotna stát se něčím, čím není, abych to mohla zachytit na fotografiích. Příkazy jako "Tvař se odvážně, tam vzadu je nějaké monstrum a chce tě zabít", "musíš se tvářit jako šílený mág" a "To jsi nikdy nehledala příšeru v lese?" zvládla bravurně. Selhávala jsem já, jelikož těžko rozeznávám levou a pravou stranu, tudíž se musela spokojit jen s mým gestikulováním rukama a neustálým "ruka, kde máš náramky...". I pomocnice byla super, jelikož bez ní by toto ani nevzniklo. Můj Olympus FE-47 by něco takového nezvládl, takže mi Alča půjčila svůj Canon EOS 500D. Jestli si poslední dobou všímáte, tak pod fotografiemi mám často napsáno, čím fotím, jelikož si půjčuji nejen Canon, ale i Nikon :-D. 

A teď už samozřejmě k fotografiím. Ke každé z nich mám nějakou myšlenku, ale jen pár je vyjádřitelných slovy. Zbývající třeba objevíte sami, až se na ně budete dívat. :-)

Kdo zůstává na jednom místě, nemůže nic nalézt. Úspěchy ani neúspěchy k němu nedojdou.


Ještě pořád jsme součást přírody a měli bychom na to myslet.

I mágové dělají chyby, ale neznamená to, že to vzdají. Samozřejmě za předpokladu, že svoje chyby přežijí, ale stejně by to mělo být i s lidmi. Pokud jste sebevrah, tak jste výjimka.

7 komentářů:

 1. Modelka je skutečně éterická a fotky krásné!
  Má to své kouzlo :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíce mě na fotkách udivují ty vlasy. Tak krásně dlouhé..:) Poslední fotka se mi líbí nejvíce :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotografie, veľmi podarené. Ste rozhodne dobrý tým a je to vidieť...krásna modelka a šikovná fotografka :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasné fotografie, nejvíce se mi líbí první dvě a ta s vytvořeným lektvarem, i když u ní mě nejdřív hrozně otravoval ten výraz, ale pak jsem v tom našla ten příběh:)
  Máš moc krásné fotky a strašně jsi se posunula dál!

  http://ordinary-silly-things.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Teda ten pláštík je nárherný. x)

  OdpovědětVymazat
 6. Ta poslední je pohádková,kouzelná kolekce!

  OdpovědětVymazat

Milí čtenáři, budu ráda za jakékoliv komentáře, jen si dobře promyslete, že mi dáváte své osobní údaje. Napsáním komentáře dáváte jasně znát, že jste s tímto srozuměni, viz GDPR. Pro jistotu pište komentáře jen po přihlášení do bloggera či pouze s napsáním přezdívky. Může využít i možnost anonymní a přezdívku nechat na konci komentáře. Děkuji vám :-)