11. května 2013

Kde je má zlatá rybka?

Na to, aby si lidé mohli splnit přání potřebují chtít a hlavně konat. Zlatá rybka vám možná splní přání, ale mnohem emocionálně silnější je to, když jdete krůček po krůčku ke splnění svého přání. Navíc během toho si člověk pořádně uvědomí, jestli jeho přání je ještě pořád to, co si přeje, jestli náhodou to není blbost či přání někoho, na kom vám záleží, ale vy osobně o to vůbec nestojíte.
A zlaté rybky mají na práci i zábavnější věci než hledat, odkud vám nadělí Ferrari. Například by se mohla množit nebo překládat cizí řeč ve vašem uchu. A to se vyplatí... 


Modelem mi byla Bels.

2 komentáře:

  1. O, mě by stačily dvě malé červené rybičky do akvárka ve tvaru krychle. ^^ Chci se od září stěhovat a jak jsme zvyklá na náš zvářenec, chybělo by mi to, tak zatím aspoň rybičky. ^^ Chtěla jsem první jednu do kulatého. ale jedné by bylo smutno a za druhé prej pro ně kulatá akvárka nejsou dobrá.

    OdpovědětVymazat
  2. Jono, občas je to hrozně vtipný, jak člověk si myslí,že něco hrozně moc chce, ale když to má třeba i na dosah ruky, nebo prostě už se začíná ta věc trošku realizovat, tak najednou zjistí,že to není to co chtěl:).
    Zlaté ryby jsou vyhynulí tvorové. A ani se jim nedivím :D

    OdpovědětVymazat